Harun Mertoğlu’na Pazar’da Yoğun İlgi

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Rize’de yoğun ilgi ile karşılanıyor.

15:04:15 | 2023-04-19
14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri çalışmalarını dur duraksız sürdüren AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, bir araya geldiği esnaf ve vatandaşlara seçim beyannamesi hakkında bilgilendirmelerde bulunarak 14 Mayıs seçimlerinin önemine değiniyor.
Seçim çalışmalarını Pazar ilçesinde sürdüren Av. Mertoğlu, burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Mertoğlu, ayrıca, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ederek AK Parti iktidarları döneminde Rize’ye yapılan yatırım ve hizmetler hakkında bilgilendirmede bulundu.
Rize’nin AK Parti iktidarları döneminde her alanda geliştiğini belirten Mertoğlu, “Şehrimiz AK Parti iktidarları döneminde büyük yatırımlar aldı. Her alanda gelişti ve büyüdü. Rize Artvin Havalimanı, Ovit Tüneli ve Lojistik Merkez şehrimizi bölgenin en güçlü illeri arasına yerleştirdi. Tüm bu yatırımları turizmle de taçlandırıp şehrimizin vizyonunu genişletmek istiyoruz” dedi.
Mertoğlu’na ilçedeki ziyaretlerinde AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız ve Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa eşlik etti.
ETİKET :  

Tümü