Rize Milletvekili Av. Mertoğlu: AK Parti Milletin Hikayesidir

08:07:18 | 2024-01-03
AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, Ardeşen ilçesinde bir dizi ziyaret ve toplantı gerçekleştirdi. Mertoğlu, milletine hizmet etmek için bir araya gelen insanların enerjisinin ve sinerjisinin AK Parti'nin temelini oluşturduğunu söyledi.

AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, Ardeşen'de gerçekleştirdiği programlarda, AK Parti'nin milletin hikayesi olduğunu ve milletine hizmet için bir araya gelen insanların enerjisinin ve sinerjisinin önemli olduğunu söyledi.

Mertoğlu, ilk olarak Ardeşen İlçe Başkanlığında Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, İlçe Başkanı Mustafa Terzi, üç kademe ilçe teşkilatı ve İlçe Belediye Başkanı Aday adayları Ali Fatih Topal, Said Yaşıyan, Mecit Moral ile birlikte toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda, 2024 yerel seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulunuldu. Mertoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün Ardeşen İlçemizde teşkilatımız, İlçe Belediye Başkanımız ve İlçe Belediye Başkanı aday adaylarımızla birlikte esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Hepimizin ortak paydası Ardeşen ve ilçemizdeki halkımıza hizmet etmek. Tüm teşkilatımız aday adaylarımızla birlik beraberlik içinde çalışmalarını bu minvalde sürdürüyor. Burada esas olan milletine hizmet etmek için bir araya gelen insanların enerjisidir, sinerjisidir. AK Parti milletin hikayesidir.

Milletimizin özlem ve taleplerinden doğan Partimiz, milletimizin teveccühü ile sürdürdüğü iktidar yolculuğunda yapılamaz denilen tüm projelerin altına imza atarak, ülkemizin dört tarafını hizmetle tanıştırdı. Bugün geldiğimiz noktada Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliği ve onun riyasetindeki ak kadrolarla birçok alanda çok büyük kazanımlar elde ettik. AK Belediyecilikle tüm il ve ilçelerimizde birçok mega proje hayalken gerçek oldu.

2024 Yerel seçimlerinde de yine Milletimizin talebi, önceliği neyse, beklentisi neyse bizim siyasetimizde o yönde olacaktır." dedi.

Mertoğlu, toplantının ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 
ETİKET :  

Tümü