RTEÜ: “Türkiye Yüzyılında Antrenörlerin Yetiştirilmesi ve Öneriler” konulu panel düzenlendi

08:23:08 | 2024-01-05
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından "Türkiye Yüzyılında Antrenörlerin Yetiştirilmesi ve Öneriler" konulu panel düzenlendi.

Moderatörlüğünü Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Arslan Kalkavan'ın yaptığı programa, TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Çaykur Rizespor Kulübü Teknik Direktörü İlhan Palut ve Rize TÜFAD Başkanı Bilal Karafazlıoğlu panelist olarak katıldı.Panelde, antrenörlerin yetiştirilmesi ve eğitim süreçlerinde yaşadıkları ya da yaşaması muhtemel konular üzerinde paylaşımlar yapıldı. Ayrıca, daha iyi bir antrenör eğitimi için çözüm önerileri tartışıldı.

Panelin sonunda, moderatör ve konuşmacılara, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş ile Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz tarafından teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen panele, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz,  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreteri Adnan Er, spor yöneticileri, spor kulübü başkanları, üniversitemiz personeli ile öğrencilerimiz, antrenörler, beden eğitimi öğretmenleri ve spor lisesi öğrencileri katıldı.
ETİKET :  

Tümü